צמיחה רוחנית, שירות צבאי משמעותי

עם אופק מקצועי לעתיד!
 

"שמי מרום" - מסלול עתודה טכנולוגית עם שירות משמעותי בחיל האויר.


שמיניסט יקר. השלב הזה בו אתה נמצא בצומת בין סוף השמינית להמשך הדרך, הוא שלב חשוב בו יעלו מחשבות רבות אודות העתיד. מכינה קדם צבאית תורנית עם עתודה טכנולוגית היא ללא ספק אפשרות טובה מאוד שעשויה לסייע לך להיבנות מבחינה אישית ורוחנית, להגיע לשירות משמעותי וגם לסלול לך את הדרך לרכישת מקצוע לחיים לאחר שצברו נסיון אמתי מהשטח במהלך השירות הצבאי.

השילוב בין לימודי התורה לאהבת הארץ

תכניות המכינה הקדם צבאית של מכללת 'אדיר במרום' משלבת באופן ייחודי בין לימודי התורה ואהבת הארץ. המכללה מציעה מגוון תכניות ייחודיות אשר יעודדו ויתרמו לאותם התלמידים לגבש את זהותם ולבנות את עולמם הרוחני, תוך שימת דגש על מנהיגות, פיתוח אישי וקבוצתי.

 

 

 

 

מסלול לתלמידים מצטיינים המעוניינים להשתלב בשדרת הפיקוד והמנהיגות של חיל האוויר

לימודי תעודת הנדסאי אלקטרוניקה וחשמל בשילוב קורסים אקדמיים מטעם אוניברסיטת אריאל. זוהי תכנית ייעודית לשילוב בשדרת הפיקוד והמנהיגות של חיל האוויר עבור תלמידים מצטיינים.  בוגרי המסלול יתמיינו במסלולי שירות ייחודיים בחיל האוויר.

היכן תוכלו לשרת?

קליטת מטוס האדיר, מכונאי מוטס, פרויקטנטים בליבת העשייה המחקרית, שילוב של אקדמיה וקצונה, יחידות מסווגות

תנאי הקבלה לתוכנית:

  • קב"א 52 
  • ציון דפ"ר 60
  • 4 יח"ל באנגלית ובמתמטיקה
  • סיווג ביטחוני גבוה
  • מיונים וראיון קבלה

 

-------------------------------------------------------------------------

התוכנית מהווה הזדמנות ייחודית  לשירות צבאי משמעותי וכמובן, הודות להשכלה ולניסיון, תהווה כרטיס כניסה אל עולם ההייטק בישראל.

-------------------------------------------------------------------------

סביבת לימודים מושלמת

הקמפוס ממוקם בלבו של נוף יפהפה המשקיף לחרמון, והלימודים מתקיימים בבית המדרש החדש במכללה, אשר ממוקמת בחיספין שברמת הגולן. התלמידים יהנו מכיתות מרווחות, ציוד מעבדות חשמל ואלקטרוניקה מתקדמים, חדר אוכל, אודיטוריום מרשים, מגרשי ספורט, חדרי מגורים מטופחים, ואפילו מרפסות בחדרים, הצופות להנוף המרהיב.

היתרונות של מסלולי העתודה במכללת אדיר במרום: 

מגוון רחב של יתרונות ייחודיים, הופכים את החוויה המלאה במכללת אדיר במרום לכזו שכדאי ללמוד בה, בין היתר: התפתחות בתחום הרוחני, הווי חברתי עשיר ומלא בתוכן, צבירת נקודות זכות לקראת קבלת תואר מהנדס, ליווי אישי של צוות מקצועי ומסור, הסעות הלוך וחזור ולימודים מסובסדים.

 

 

 

בוגרי מכינה רבים הצליחו להשתבץ בתפקידים נבחרים ולצבור חוויות משמעותיות במהלך התהליך:

רס"ל, ד. 

"בזכות ההכשרה בתכנית של המכינה שובצנו בתפקידים מאד משמעותיים ומבצעיים בחיל האוויר. צוות הרבנים המשיכו לסייע וללוות אותנו במהלך השירות הצבאי. ולא פחות חשוב - המרצים, הרבנים ונותני השירות במכינה פשוט מדהימים! כיום אני בצבא קבע עובד על מערכות המידע של מטוס האדיר." 

אוהד ז. 
"גיבוש חברתי עצום, הנתינה של הר"מים ובראש הרב איציק, ההשקעות בטיולים, אטרקציות, אוכל, מקום לינה ברמה הגבוהה ביותר בארץ וזו ללא טיפה של הגזמה, זו לא עוד קלישאה, זו האמת, ההנאה מובטחת!! "

סרן, א.

"גדלתי כאן בתוכנית אדיר במרום. במסלול הצבאי שלי נכנסתי לתכנית קורל שם הייתי לוחם, לאחר מכן יצאתי לקורס מפקדים ואז לקורס מפקדי צוותים. משם התקדמתי לסמ"פ ומ"פ בתפקידים שונים. היום אני במטכ"ל בחטיבה אסטרטגית. אני מאוד מאמין שבזכותם הגעתי למה שאני היום."

סגן י. דלויה

"חוויה מאוד מומלצת של פעם בחיים. לכל מי שמעוניין במכינה קדם צבאית שמכינה גם לצבא וגם נותנת מקצוע ביד. אני התחלתי כלוחם, הייתי נגד ואח"כ יצאתי לקצונה. היום אני סגן מפקד פלוגה ביחידה"

 

אנחנו מזמינים אותך לקבל פרטים נוספים אודות המכינה, ולשריין את ההזדמנות להתחיל את הדרך הרוחנית והמקצועית לחיים ממש מעכשיו. 

 

לפרטים נוספים - 072-2770925 ענבל

 

מתעניין? מלא פרטים ונחזור אליך עם כל המידע:

 

 

 

accessibility