נתנאל שיוביץ

למדתי ב"אדיר במרום" מחזור ו'.

חווית הלימוד במכינה הייתה מדהימה – ר"מים ומרצים מקצועיים מעולים! ואוירה מעולה! אני שמח על כך שזכיתי ללמוד במוסד כה מיוחד ונפלא שכזה!!

את השירות הצבאי שלי עשיתי במחלקת פיתוח (חומרה ותוכנה), בבסיס 108 (במצ"א) – בסיס דרג ד' של חיל האוויר. במשך שירותי הצבאי זכיתי לפתח מספר פרויקטים – חלקם מבצעיים. דרכי לשם החלה כפרויקטנט (בכיתה י"ד) – נבחרתי לפתח את פרויקט הגמר שלי בחיל האוויר.

הרוגע והאווירה ב"אדיר במרום" תרמו לעיצוב אישיותי כחייל וכאזרח.

אני נהנה בכל הזדמנות להגיע לבקר את צוות המכינה הנפלא, וכמובן את העומד בראשם, הרב איציק לסלו האהוב. אני שמח על שזכיתי לגדול ולהשכיל ב"אדיר במרום" - ביתי השני.

כיום אני סטודנט שנה א' , במחלקת הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, באוניברסיטת אריאל.

(קרא עוד...)

מיכאל

שמי מיכאל, מפ"ת, למדתי באדיר במרום מחזור ד' בין השנים תשס"ח- תש"ע , 

השנתיים במכינה היו אחת התקופות היפות בחיי ,הלימודים הקנו לי כלים חשובים לחיים הן במישור התורני והן במישור המקצועי. השילוב של לימוד תורה יחד עם לימודי מקצוע היינו ייחודי ומעניק לבוגרים יכולת להשתלב בצבא בתפקידים משמעותיים מתוך תחושת שליחות וחיבור לעם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל. בצבא שירתי בחיל האוויר ביחידת טילי ה"חץ", במהלך השירות דאגו הצוות במכינה לוודא שכולם משתלבים היטב בצבא, ואף לבקר את הבוגרים בבסיסים ברחבי הארץ.

לאחר השירות, הקשר עם המכינה לא פסק, הצוות דואג להזמין באופן אישי את הבוגרים לשבת בוגרים מידי שנה ואף סייע למי שצריך בהשתלבות בשוק העבודה במקומות איכותיים.

כיום אני עובד באחת מהתעשיות הביטחוניות המובילות בתחום האלקטרוניקה והמכונות.

 

(קרא עוד...)

עוז מנצור

שם: עוז מנצור 

מחזור: שנת 2007 (מחזור ד')

על מסלול המכינה שמעתי ממש במקרה במהלך החופש לאחר סיום הלימודים בישיבה התיכונית. הגעתי למכינה כשזו הפעם הראשונה שאני לומד במסגרת של פנימיה ובאופן טבעי היו לי חששות, מהר מאוד התחברתי לחבר'ה איכותיים מאוד שהגיעו מיישובים שונים, קרובים ורחוקים.
את האווירה במכינה,ששכנה אז בקצרין, אהבתי מאוד. נתינת עצמאות וגמישות החלטה לכל תלמיד תורמת מאוד לדעתי, היה מגוון שיעורים בשעות הערב ולעיתים גם בבוקר,
כל תלמיד מצא את הרב ואת סוג החשיבה שאיתו נעים לו יותר ללמוד.
כמובן שבמקביל היה מספיק זמן לצורך השקעה וריכוז בלימודים האקדמיים.
את השירות הצבאי עשיתי ביחידה מסווגת,לאורך השירות הקפידו לשמור על קשר מהמכינה ואף הגיעו לביקורים בבסיסים.

כל תקופה מסוימת עורכים במכינה שבת בוגרים ושומרים תמיד על קשר עם הבוגרים ומשפחותיהם.
ברמה המקצועית והתעסוקתית דואגים לשלוח אפשרויות תעסוקה רלוונטיות לבוגרי המכינה.
לסיכום: אהבתי מאוד את תקופת הלימוד במכינה והיחס המעולה שניתן לכל אחד ואחד ואני חושב שזו תקופה שיכולה להשפיע מאוד ולפתח את האישיות לפני הגיוס.

 

(קרא עוד...)

accessibility